Apartmán Stella Marina Turcheze

La Ciaccia, Via Margherita Deperu 3mapa

Nabízíme klimatizovaný, prostorný (70m2), příjemně vybavený apartmán na severozápadu Sardinie, 120 m od moře (místní písečná pláž se vstupem do vody přes kamenná plata), 250 m od krásných, širokých a dlouhých písečných pláží a s výbornou dostupností obchodu, restaurací atd..

Apartmán tvoří prostorná obytná kuchyň s pracovním koutem (myčka, lednice, sporák, trouba…) ložnice (manželská postel), „dětský“ pokoj (palandy standardní velikosti), koupelna s WC a technická místnost s pračkou a místem na uložení věcí, dvě terasy/zahrádky. Apartmán je vhodný pro max 4+1 osobu (4dospělí a dítě, pokud ale jedete s více dětmi, je uspořádání možné variabilní a je možné domluvit a vymyslet hodně variant).

Obě naše vlastní uzavřené předzahrádky oceníte, jsou opravdu soukromé, jsou vhodné na posezení, poležení, opalování…nebo na grilování. Na přední se snažíme pěstovat byliny i pro vaše vaření, horko a sucho v létě je ale pro většinu z nich smrtelné. Cokoliv během pobytu zalijete, budeme rádi.

K dispozici je vlastní parkovací místo.

Po dohodě za dobrou cenu nabízíme na dobu pobytu naše auto (Alghero – Alghero), pro blízké výlety koloběžku (koloběžku v ceně ubytování).

Pro 4+1 osobu
Internet
Pračka
Zahrada s grilem
Parkovací místo
Klimatizace
Pláž 200m
Obchod 150m
Restaurace 130m
Cukrárna 120m
Pizzerie 350m
Letiště 80km